Жираф Дьома адаптувався у Харківському зоопарку
30 червня 2021 13:43 Екологія
Жираф Дьома адаптувався у Харківському зоопарку Жираф Дьома, якого на початку червня привезли до Харківського зоопарку з Одеського біопарку, почувається добре.

Як повідомили у зоопарку, адаптація жирафа проходила легко. З перших хвилин Дьома поводився впевнено. Побороти невелике хвилювання допомогли смаколики – жираф відразу почав їсти, і за цей час кіпери встигли вивчили гастрономічні вподобання підопічного.

Експозиційний вольєр жирафа обладнаний спеціальними підвісними годівницями, автоматичними поїлками. У приміщенні - великі оглядові вікна. У зоопарку зазначили, що Дьома дуже допитливий і любить спостерігати за тим, що відбувається навколо.

Нагадаємо, що Харківський зоопарк після реконструкції буде розділений на такі зони: «Королівство слонів», «Планета мавп», «Дика Австралія», «Далекий Схід», «Стежка тигра» та ін. Крім того, на території буде контактний зоопарк та океанаріум. При створенні проєкту враховувався досвід кращих зоопарків світу. Крім жирафа Харківський зоопарк очікує отримати кенгуру, пінгвінів та лемурів. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини