Завтра вулицю Весніна відкриють для руху
15 травня 2013 14:12
Завтра вулицю Весніна відкриють для руху Капітальний ремонт ділянки проїжджої частини вул. Весніна - від вул. Пушкінської до вул. Артема - буде завершений до кінця завтрашнього дня.

Про це сьогодні, 15 травня, повідомив заступник директора Департаменту будівництва і дорожнього господарства Ігор Жданюк.
 
За його інформацією, капітальний ремонт магістралей Харкова проводиться в рамках усунення недоліків, що виникли в ході суворої зими. Зокрема, вулиця Весніна давно потребувала ремонту - ямковість накопичувалася там досить довго, і остання зима призвела до того, що подальший поточний ремонт був недоцільний.
 
В результаті обстеження було прийнято рішення зняти верхній шар асфальтобетону і укласти два конструктивних шари. Крім того, на Весніна одночасно відновлюють лівневки, люки інженерних служб, укладають бордюрний камінь і виставляють радіус заїзду. Також асфальт кладуть на заїздах до трамвайних колій. Розмітку на дорожнє покриття нанесуть через 7-10 днів - згідно з нормативами, такий термін необхідний, щоб свіжий асфальт закріпився, а фарба не була рознесена колесами автомобілів. За словами Ігоря Жданюка, ремонт на вул. Весніна буде завершений завтра, 16 травня, і до вечора магістраль вже буде відкрита для транспортного руху.
 
Заступник директора департаменту також повідомив, що зараз капітальний ремонт доріг проводять у центрі міста, зокрема, на вул. Раднаркомівській, 17-18 травня на капремонт закриють ділянку Сумській - від вул. Маяковського до вул. Динамівської, в подальших планах - вулиці Мироносицька, Чернишевська, Гіршмана. Одночасно буде ремонтуватися покриття на в'їздах з цих вулиць у двори. На самих вулицях в першу чергу будуть ремонтуватися ділянки, суміщені з маршрутами громадського транспорту (зокрема, трамваїв). Ремонт всіх цих вулиць закінчать до Дня міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини