Завтра в місті вже будуть приймати документи по реєстрації прав на нерухомість
15 листопада 2016 15:57 Суспільство
Завтра в місті вже будуть приймати документи по реєстрації прав на нерухомість За інформацією Міністерства юстиції, доступ до реєстру нерухомості відновлений в повному обсязі.

Як повідомили в Департаменті реєстрації, доступ до Держреєстру речових прав на нерухоме майно відновлений, і завтра харків'яни вже зможуть відвідувати центри надання адміністративних послуг з питань реєстрації прав на нерухомість.

Зазначимо, що вчора і сьогодні виникали труднощі з доступом до Держреєстру нерухомості, власником якого є Мін'юст, і документи з реєстрації прав на нерухомість не приймалися.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини