Завтра в Харкові буде тепліше
05 січня 2016 15:37 Оперативна інформація
Завтра в Харкові буде тепліше Підвищення температури повітря до 10 градусів нижче нуля очікується в Харкові завтра, 6 січня.

За інформацією Харківського регіонального центру гідрометеорології, у середу в місті буде похмуро, з проясненнями, без опадів, на дорогах ожеледиця, температура вночі - 18-20 градусів морозу, вдень - 10-14 градусів нижче нуля.

Як повідомили в КП «Шляхрембуд», вулиці Харкова сьогодні вдень прибирають 99 одиниць техніки, вночі працюватиме 81 машина. Вчора на дороги було висипано 92 куб. м піщано-сольової суміші та 41 т солі, вивезено 350 куб. м снігу та криги. 

За даними Департаменту комунального господарства, у парках і скверах виконуються роботи з прибирання території (очищення сходів, доріжок від снігу і льоду, посипання доріжок піском, очищення урн від сміття, збір і вивіз сміття), а також роботи з догляду за зеленими насадженнями (знесення аварійних і сухостійних дерев, обрізка дерев, вивезення гілок, видалення порослі). Всього на об'єктах зеленого господарства задіяно 334 людини, 12 одиниць техніки. Прибиранням охоплено 7,8 га загальної площі об'єктів.

Друкувати
Останні новини