Завтра в Харкові - Ніч музеїв
18 травня 2018 16:00 Культура
Завтра в Харкові - Ніч музеїв Загальноміська акція «Ніч музеїв у Харкові» пройде у суботу, 19 травня.

У ній візьмуть участь 33 культурні інституції. Музеї будуть відкриті до пізнього вечора. Тема «Ночі музеїв» цього року - «Колаборація музеїв ... все просто як #хештег!».

Харківський історичний музей підготував тематичні екскурсії «Історія грошей» та «Історія зброї». Також у музеї працюватимуть виставки «З історії нагород», «Феномен скіфської культури», «Прикраси - етнічні переваги стародавнього населення», пройде квест «Слідами Еврика: в пошуках таємних знань» та інші заходи.

Харківський музей Голокосту проведе низку безкоштовних екскурсій та організує показ фільму «1945» (Угорщина) з подальшим обговоренням кінострічки.

У Харківському музеї Реріхів, крім екскурсій та майстер-класів, психолог проведе консультацію для батьків за малюнками їхніх дітей (малюнки потрібно принести з дому). Також у музеї запланований показ дитячої вистави.

У музеї наукових відкриттів «WOOM» пройдуть майстер-класи з малюнку по батику, виготовлення бальзаму для губ, саше для домівки, хімічний майстер-клас.

У Харківському літературному музеї пройдуть бліц-екскурсії «Григорій Сковорода: подорож за щастям» (кожні півгодини), лекція «Як відкрити малюкам радість читання», показ документального фільму «Ловець душ» та ігротека.

Цікаві експозиції та програми для «Ночі музеїв» підготували міські галереї - інформаційно-виставковий центр «Бузок», Муніципальна галерея, Харківський художній музей, Будинок художника, галерея «MY GALLERY» та низка інших виставкових центрів.

Крім того, запрошують до себе харків'ян Музей кави (вул. Кооперативна, 6/8) і Музей керамічної плитки та сантехніки (пр. Московський, 257а). Також завтра всі бажаючі з 11:00 до 15:00 зможуть відвідати Ботанічний сад Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Фестивальні автобуси курсуватимуть з 18:00 до 23:00. Вхід на всі заходи - безкоштовний.

З детальною програмою «Ночі музеїв» можна ознайомитися тут.

Довідка. «Ніч музеїв» - це міжнародна подія, присвячена Міжнародному дню музеїв (18 травня), яка проходить щорічно у третю суботу травня у 42 країнах Європи. Майже 2000 музеїв одночасно продовжують години своєї роботи раз на рік, відкриваючи свої двері для всіх бажаючих. У Харкові акція вперше відбулася у 2009 році. 

Друкувати
Останні новини