Завтра тимчасово не курсуватимуть тролейбуси №1, 13, 19 та 36
07 жовтня 2016 17:38 Оперативна інформація
Завтра тимчасово не курсуватимуть тролейбуси №1, 13, 19 та 36 Рух тролейбусів і трамваїв буде заборонено завтра, 8 жовтня, з 10:00 до 15:00 по низці вулиць Харкова.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов'язано з ремонтними роботами на підстанції «Селекційна» АК «Харківобленерго».

Рух тролейбусів буде заборонено по б-ру Богдана Хмельницького, вул. Танкопія, вул. Харківських Дивізій, пр. Московському - від б-ра Богдана Хмельницького до пр. Петра Григоренка, а також по пр. Олександрівському, пр. Героїв Сталінграда - від бу-ру Богдана Хмельницького до пр. Петра Григоренка, по вул. Ощепкова, пр. Петра Григоренка, пр. Героїв Сталінграда - від вул. Петра Григоренка до вул. Морозова, і по пр. Льва Ландау - від пр. Героїв Сталінграда до вул. Олімпійської.

Трамваї тимчасово не їздитимуть по вул. Героїв Сталінграда та вул. Морозова - від розворотного кола «вул. Одеська» до вул. Мухачева.

Таким чином, з 10:00 до 15:00 наземний електротранспорт курсуватиме так:

тролейбуси № 1, 13, 19, 36 - не ходять;

тролейбус №3: вул. Малом'ясницька - пр. Гагаріна - пр. Героїв Сталінграда - вул. Забайкальска - вул. Ньютона - пр. Гагаріна - вул. Малом'ясницька;

тролейбуси №31, 35: РК «Північна Салтівка» - вул. Гвардійців Широнінців - пр. Ювілейний - РК «Ст. м. «Академіка Барабашова»;

трамвай №8: РК «602 м/р» - Салтівське шосе - вул. Академіка Павлова - пр. Московський - м-н Захисників України - вул. Молочна - вул. Плеханівська - вул. Морозова - РК «Вул. Мухачева».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини