Завтра на площі Свободи і вулиці Сумській заборонять рух транспорту (доповнено)
05 жовтня 2020 17:28 Оперативна інформація
Завтра на площі Свободи і вулиці Сумській заборонять рух транспорту (доповнено) Рух транспорту по пл. Свободи, на ділянці від вул. Сумської до вул. Трінклера, та по вул. Сумській, на ділянці від вул. Жінок-Мироносиць до пр. Незалежності, буде заборонено завтра, 6 жовтня, з 6:00 до 12:00 та з 9:00 до 12:00 відповідно.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов'язано з проведенням на майдані Свободи ритуалу прощання з військовослужбовцями Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, які загинули у авіакатастрофі 25 вересня.

На цей період об'їзд закритої ділянки здійснюватиметься через пр. Незалежності. 

У зв'язку з цим маршрутні автобуси будуть об'їжджати наступним чином:

Пл. Свободи: 

- автобуси №20е, 65е, 119е, 217е, 296е: - вул. Сумська – пр. Незалежності – пр. Науки та далі за маршрутом;

вул. Сумська: 

- автобуси №20е, 119е, 202е, 217е: - пл. Конституції – пров. Мечнікова – вул. Пушкінська – вул. Ярослава Мудрого – вул. Сумська і далі за маршрутом.

Також з 9:00 до 12:00 буде заборонено рух тролейбусів по пл. Свободи і вул. Трінклера, на ділянці від пр. Незалежності до пл. Свободи. У зв'язку з цим, рух тролейбусів буде організовано наступним чином:

- тролейбус №2А: розворотне коло «Пр. Перемоги» - пр. Перемоги - пр. Людвіга Свободи - вул. Ахсарова - пр. Науки - ст. м. «Наукова»;

- тролейбус №18: розворотне коло «Лікарня швидкої допомоги» - вул. Балакірєва - вул. Дерев'янка - пр. Науки - ст. м. «Наукова».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини