Завтра на частині Московського проспекту буде заборонено рух транспорту
28 липня 2021 10:06 Оперативна інформація
Завтра на частині Московського проспекту буде заборонено рух транспорту Рух транспорту по пр. Московському, на ділянці від вул. Ощєпкова до вул. Харківських Дивізій при русі у бік ст. м. «Палац спорту», буде заборонено з 8:00 до 20:00 29 липня.

Як повідомили у Департаменті інфраструктури, це пов’язано з реконструкцією проспекту. 

Об’їзд закритої ділянки буде організований прилеглими вулицями: Рибалка, Танкопія, Харківських Дивізій, бул. Богдана Хмельницького та ін.

У цей час автобус №102е при русі у бік ст. м. «Палац спорту»  об'їжджатиме закриту ділянку так: - бул. Богдана Хмельницького – вул. Танкопія – вул. Харківських Дивізій - пр. Московський і далі за маршрутом.

Крім того, з 9:00 до 21:00 29 липня буде заборонено рух тролейбусів по пр. Московському, на ділянці від бул. Богдана Хмельницького до зупиночного пункту тролейбусів «Видавництво Харків» по пр. Московському (в напрямку центра міста).

Тролейбус №13 курсуватиме наступним чином: розворотне коло «Парк «Зустріч» – пр. Героїв Сталінграда – пр. Льва Ландау – пр. Московський – вул. Броненосця «Потьомкін» - ст. м. «Захисників України»; у зворотньому напрямку - за своїм маршрутом.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини