Завтра харківські освітяни обговорять плани на новий навчальний рік
27 серпня 2019 12:25 Освіта
Завтра харківські освітяни обговорять плани на новий навчальний рік Конференція педагогічних працівників, присвячена пріоритетним завданням на новий навчальний рік, відбудеться 28 серпня у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (вул. Пушкінська, 88).

У ній візьмуть участь керівництво Департаменту освіти, ректори вишів, педагоги та директори шкіл, представники Міської батьківської ради та учнівського самоврядування. Тема конференції: «Про підсумки розвитку освіти Харкова у 2018/2019 навчальному році та пріоритетні завдання на 2019/2020 навчальний рік в умовах формування інноваційного освітнього простору міста».

Під час засідання обговорюватиметься низка питань, пов'язаних із ефективною роботою навчальних закладів, а також вихованням дітей в умовах реформування української школи тощо.

В рамках заходу відбудеться нагородження директорів навчальних закладів, які увійшли до рейтингу «100 кращих шкіл України», а також переможців міжнародних учнівських інтелектуальних змагань.

Початок - о 10:00.

Друкувати
Останні новини