Затверджено Стратегію розвитку Харкова до 2020 року
21 грудня 2016 11:43 Місто
Затверджено Стратегію розвитку Харкова до 2020 року Харківська міська рада сьогодні, 21 грудня, на сесії затвердила Стратегію розвитку міста Харкова до 2020 року.

Як повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, це інноваційний підхід до планування розвитку Харкова.

Він повідомив, що в процесі підготовки документа було проведено 11 круглих столів, на яких обговорили розвиток міста за різними напрямками, а також 12-й - підсумковий, на якому експерти і представники громадськості узагальнили напрацювання і пропозиції. У розробці проекту Стратегії взяли активну участь понад 1000 представників різних сфер Харкова. При створенні Стратегії орієнтувалися на світові та європейські тенденції розміщення продуктивних сил і найбільш передові концепції розвитку міст майбутнього. У документі визначені місія, стратегічні та оперативні цілі і завдання для розвитку міста.

За словами Олексія Чубарова, Стратегія максимально конкретно відображає потреби громади Харкова. Її проект був представлений широкій громадськості в ході міжнародного форуму «Харків - стратегія успіху». У роботі форуму взяли участь понад 250 осіб, в їх числі - експерти з Польщі, Австралії та Німеччині. Пізніше проект Стратегії розглянули на конференції і семінарі за участю міжнародних експертів.

«Стратегія розвитку Харкова дозволить збільшити темпи соціально-економічного розвитку, рівня добробуту і соціальної задоволеності харківської громади, приверне міжнародних інвесторів, в тому числі і міжнародних грантових фондів, до тісної співпраці. Слід зазначити, що низка великих міжнародних донорів для здійснення спільних програм з підтримки муніципалітетів основною умовою висувають наявність у міста Стратегії розвитку. З цією ж вимогою виступає і Державний фонд регіонального розвитку», - зазначив Олексій Чубаров.

Проект Стратегії розвитку міста Харкова до 2020 року перебуває у відкритому доступі на сайті Харківської міської ради, сайтах «Навігатор інвестора» і «Харків - стратегія успіху», де викладені фото і відеоматеріали з усіх круглих столів.

Друкувати
Останні новини