Затверджено план заходів на випадок сильних морозів
10 грудня 2014 16:15 Місто
Затверджено план заходів на випадок сильних морозів У Харкові розробили план заходів на випадок виникнення надзвичайних ситуацій у зв'язку з сильними морозами.

Відповідний документ затвердив виконавчий комітет Харківської міської ради на засіданні сьогодні, 10 грудня.

Згідно з рішенням виконкому, заходи будуть проводитись, коли встановиться температура нижче 20 градусів морозу. Зокрема, в місті буде організовано збір теплого одягу, санітарна обробка місць проживання бездомних, створення для них пунктів харчування та обігріву. Також у місті створять групи соціального патрулювання, які виявлятимуть на вулицях безпритульних. Крім того, в лікувальних установах організують спеціальні місця для людей, що надійшли з обмороженнями.

Як повідомив директор Департаменту по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Валентин Топчій, план заходів на випадок сильних холодів узгоджений з районними адміністраціями та фахівцями.

Він зазначив, що також будуть встановлені намети ДСНС, де передбачено гаряче харчування, чай, а також допомога присутніх там соціальних працівників. Буде проводитися обов'язкове обстеження одиноких громадян, при необхідності їм будуть надавати допомогу. До таких заходів будуть підключатися всі профільні служби. Крім того, місто планує підключити до благодійної діяльності підприємців, щоб забезпечити бездомних громадян продуктами харчування. У намети зможуть звертатися не тільки бездомні, а й ті харків'яни, які замерзли на вулиці.

Як повідомив начальник міського управління ГУ ДСНС України в Харківській області Володимир Юрченко, спочатку планується встановити п'ять пунктів обігріву - біля станцій метро «Пролетарська», «Холодна Гора», «Центральний ринок», «Героїв Праці» і в районі зупинки громадського транспорту «Одеська».

За словами Володимира Юрченка, таке розташування пунктів обумовлено тим, що в цих точках знаходяться кінцеві зупинки міського транспорту та станції метро, відповідно - там велике скупчення людей. У наметах надаватиметься питна вода, чай та бутерброди.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини