Затверджено перелік будинків для реалізації житлових програм у Харкові
12 червня 2019 17:46 Економіка
Затверджено перелік будинків для реалізації житлових програм у Харкові Список з п'яти будинків для реалізації міських програм будівництва доступного житла та молодіжного житлового кредитування затвердили сьогодні, 12 червня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міськради.

Два дев'ятиповерхові будинки розташовані за адресою: вул. Шевченка, 327 (забудовник - ТОВ «Житлобуд Харків»), ще дві дев'ятиповерхівки - по пров. Шевченківському, 48 (ТОВ «Орхомен»), а також 16-поверховий будинок по пр. Московському, 195 (ТОВ «Світ-1»). На кожен будинок замовники надали гарантійні зобов'язання і всі необхідні документи. Введення житла в експлуатацію передбачено в 2019-2020 році.

Нагадаємо, в Харкові діють Міська цільова програма молодіжного житлового кредитування на 2011-2020 роки та Міська цільова соціально-економічна програма будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2020 роки. Отримати пільговий кредит на покупку житла в рамках програми молодіжного житлового кредитування можуть молоді люди (не тільки сімейні пари) у віці до 35 років.

Щоб скористатися міською програмою доступного житла, необхідно перебувати на квартирному обліку і потребувати поліпшення житлових умов. Щомісячний дохід сім'ї не повинен перевищувати п'ятикратного розміру середньої зарплати на одну людину. Програма складається з кількох напрямків: надання бюджетної підтримки в розмірі 50% на будівництво житла, пільгове кредитування працівників бюджетних установ та комунальних підприємств, науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, кредитування учасників бойових дій в зоні проведення АТО і вимушених переселенців, що живуть у Харкові.

Друкувати
Останні новини