Затверджено перелік будинків для реалізації житлових програм у Харкові
14 листопада 2018 15:47 Економіка
Затверджено перелік будинків для реалізації житлових програм у Харкові Список з чотирьох будинків для реалізації міських програм доступного житла та молодіжного житлового кредитування затвердили сьогодні, 14 листопада, на засіданні виконавчого комітету Харківської міськради.

Будинки розташовані за адресами: пр. Льва Ландау, 52 (забудовник - ТОВ «Мегалот Фінанс»), вул. Єлизаветинська, 1-а (АТ «Трест Житлобуд-1»), вул. Професорська, 30 (ТОВ «Сегмент-Люкс») і проїзд Рогатинський, 4 (ТОВ «Світ-1»). На кожен будинок замовник надав гарантійні зобов'язання і всі необхідні документи. Введення житла в експлуатацію передбачено в 2019 році.

Як зазначив в ході засідання заступник Харківського міського голови - директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв, цього року за житловими програмами між харківськими сім'ями було розподілено 100 квартир.

Нагадаємо, в Харкові діють Міська цільова програма молодіжного житлового кредитування на 2011-2020 роки і Міська цільова соціально-економічна програма будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2020 роки. Отримати пільговий кредит на купівлю житла в рамках програми молодіжного житлового кредитування можуть молоді люди (не тільки сімейні пари) у віці до 35 років.

Щоб скористатися міською програмою доступного житла, необхідно перебувати на квартирному обліку і потребувати поліпшення житлових умов. Щомісячний дохід сім'ї не повинен перевищувати п'ятикратного розміру середньої зарплати на одну людину. Програма складається з декількох напрямків: надання бюджетної підтримки в розмірі 50% на будівництво житла, пільгове кредитування працівників бюджетних установ та комунальних підприємств, науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, кредитування учасників бойових дій в зоні проведення АТО і вимушених переселенців, які живуть у Харкові.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини