«Запали свічку», покладання квітів, молитовний передзвін - у Харкові відзначать 35-річчя Чорнобильської трагедії
23 квітня 2021 12:11 Суспільство
«Запали свічку», покладання квітів, молитовний передзвін - у Харкові відзначать 35-річчя Чорнобильської трагедії Акція «Запали свічку», приурочена до 35-тої річниці аварії на Чорнобильській АЕС, пройде в неділю, 25 квітня, у Молодіжному парку, біля пам'ятного знака чорнобильцям.

Харківська міська громадська організація «Союз Чорнобиль» запрошує усіх бажаючих взяти участь в цьому заході. Початок - о 19:30.

Крім того, в понеділок, 26 квітня, у монастирях і храмах вшанують пам'ять загиблих в результаті аварії на ЧАЕС. В рамках акції «Чорнобильський дзвін» в усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви буде здійснений молитовний передзвін. Початок - о 8:00.

Цього ж дня, 26 квітня, в Молодіжному парку, біля пам'ятного знака чорнобильцям, відбудеться покладання квітів.

Також до 35-тої річниці Чорнобильської катастрофи відбудеться покладання квітів до пам'ятників жертвам Чорнобиля в різних районах міста Харкова, в школах проведуть тематичні уроки мужності, вечори пам'яті, виставки та інші пам'ятні акції. Крім того, в квітні одноразову адресну допомогу отримають вдови чорнобильців, а також ліквідатори з інвалідністю, які виховують неповнолітніх дітей.

Довідка. 26 квітня 1986 року сталась одна з найбільших аварій на атомних об'єктах - вибух 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС. У ліквідації наслідків аварії взяли участь понад 350 тис. українців, в тому числі харків'яни.

Міжнародна акція «Запали свічку» вже багато років проводиться більш ніж у 300 містах Європи. Під час акції запалюються свічки в пам'ять про загиблих від наслідків аварій на атомних електростанціях.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини