Заняття в харківських школах почнуться 3 вересня
09 серпня 2012 13:51
Заняття в харківських школах почнуться 3 вересня У День знань, 1 вересня, у школах міста пройде тільки святкова лінійка і перший урок, а повноцінні заняття почнуться вже 3 вересня.

Про це сьогодні, 9 серпня, у прес-центрі Харківської міської ради повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

«У суботу відбудеться свято Першого дзвоника, після якого пройде традиційний перший урок, тематику якого ще не визначено. Діти отримають підручники, розклад занять тощо. А вже в понеділок почнуть займатися», - зазначила Ольга Деменко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини