Замість євроклумби в Харкові з'явиться квітник у вигляді герба України
29 березня 2013 13:09
Замість євроклумби в Харкові з'явиться квітник у вигляді герба України Замість клумби з логотипом Євро-2012 на Університетській гірці з'явиться квітник із зображенням Малого герба України.

Про це сьогодні, 29 березня, повідомили в Департаменті комунального господарства.

Зазначимо, що тризуб з'явиться на харківських клумбах уперше. Поки в місті висаджували квіти у вигляді герба Харкова: щороку він з'являвся на клумбі в саду ім. Т. Шевченка.

Крім того, в наступному році до 200-річчя з дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка в саду, який носить його ім'я, з'явиться клумба з зображення портрета Кобзаря.

Довідка. У Харкові щороку висаджується понад 2 млн квітів. Площа харківських клумб складає більше 30 тис кв.м.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини