Заборгованість із зарплати в Харкові зменшилася на третину
15 березня 2012 11:19
Заборгованість із зарплати в Харкові зменшилася на третину Заборгованість із виплати зарплати в Харкові протягом 2011 року зменшилась на 35,2%.

Про це йдеться у звіті про показники економічного і соціального розвитку Харкова за 2011 рік.

Заборгованість з виплати зарплати на 1 січня 2012 року становила  70,2 млн грн. На економічно активних підприємствах заборгованість зменшилася на 39,6% і 1 січня була 58,5 млн грн (83,4% загальної заборгованості з виплати зарплати в місті).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини