За результатами екзитполів мером Харкова втретє стає Геннадій Кернес
25 жовтня 2020 23:24 Місто
За результатами екзитполів мером Харкова втретє стає Геннадій Кернес За результатами екзитполів, Харківський міський голова Геннадій Кернес перемагає на місцевих виборах у першому турі з підтримкою 61,2% виборців.

Такі дані внутрішніх екзитполів політичної сили сьогодні, 25 жовтня, на прес-марафоні озвучив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«Ми паралельно проводили своє опитування. Мером міста Харкова у першому турі став Геннадій Кернес. Харків'яни бачать, скільки зроблено і яка системна робота ведеться. Я вдячний всім за підтримку нашого міського голови і хочу запевнити, що ми продовжимо розвивати наше улюблене місто», - сказав перший віце-мер.

Він зазначив, що стан Геннадія Кернеса - стабільний, і про результати виборів йому вже повідомили. Команда дуже просила зробити фото міського голови, але у клініці дотримуються своїх заходів безпеки. Порушити їх черз світовий резонанс дозволили тільки  одній людині - Олексію Навальному, який виклав фото з «Шаріте».

«Я розмовляв з Павлом Фуксом, який спілкувався з Геннадієм Адольфовичем. Стан - стабільний, сумнівів у лікарів не викликає. Буде його звернення до харків'ян, фото і ролик, і головне - приїзд Геннадія Кернеса в місто Харків», - повідомив перший віце-мер.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини