За переоформлення документів після перейменування вулиць заплатить міськрада
19 листопада 2015 16:53 Місто
За переоформлення документів після перейменування вулиць заплатить міськрада Витрати на переоформлення документів харків'ян після перейменування вулиць візьме на себе міська рада.

Про це сьогодні, 19 листопада, на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Він підкреслив, що місто зробить все можливе, що полегшити труднощі, які можуть виникнути після перейменування вулиць. За його словами, в 2016 році міська влада планує виділити на ці потреби близько 10 млн грн. При цьому частину цих коштів спрямують на придбання нових табличок із назвами вулиць. Перед закупівлею пройдуть тендерні торги.

Нагадаємо, що чинне законодавство не передбачає внесення змін у правовстановлюючі документи у зв'язку з перейменуванням об'єктів топоніміки, оскільки вони є чинними і не вимагають заміни або отримання нових. Зміни потрібно буде внести у випадку необхідності вчинення нотаріальних дій із нерухомим майном (продаж, оренда, дарування, успадкування та ін.).

З роз'ясненням Юридичного департаменту з цього питання можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини