За харківськими фонтанами «спостерігають» відеокамери
22 червня 2017 12:35 ЖКГ
За харківськими фонтанами «спостерігають» відеокамери Камери відеоспостереження працюють біля фонтанів у Харкові.

Як повідомив начальник ділянки фонтанів СКП «Харківзеленбуд» Андрій Роганов, на фонтанах часто трапляються випадки вандалізму, і в пошуку зловмисників допомагають записи відеокамер. Наприклад, нещодавно на фонтані на пл. Архітекторів зламали шафу управління. Відеозапис передали правоохоронцям.

Андрій Роганов також повідомив, що кожні два тижні міські фонтани чистять. Їх обслуговують 18 робітників, в тому числі майстри, електрики. З чаші зливають воду, миють її, перевіряють і чистять обладнання. Воду дезінфікують, як у басейнах - хлором і перекисом водню.

«Кожен фонтан - це складна інженерна система, яка складається з понад 1 кілометра мережі трубопроводів, понад 2 тисяч форсунок, понад 100 насосів. Хотілося б попросити харків'ян дбайливо ставитися до обладнання, адже фонтани рятують нас у спекотну погоду, зволожують повітря і роблять наше місто ще красивішим», - зазначив Андрій Роганов.

За його словами, часто робочі знаходять на дні фонтанів монети з різних країн світу, а значить - наступного літа Харків відвідають ще більше гостей.

Зазначимо, що зараз в Харкові діють 16 фонтанів. Вони працюють до 22:00 в будні дні і до 23:00 в святкові. Цього року сезон фонтанів відкрили 1 квітня, а завершать - в жовтні-листопаді, залежно від погодних умов.


Друкувати
Останні новини