З вулиць Харкова дорожники прибрали понад 200 тонн снігу
29 грудня 2014 14:15 Оперативна інформація
З вулиць Харкова дорожники прибрали понад 200 тонн снігу Комунальні служби приводять до ладу вулиці, двори і парки Харкова

За інформацією КП «Шляхрембуд», сьогодні, 29 грудня, вулиці міста вдень прибирають 80 одиниць техніки, уночі працювало 108 машин. За вихідні, з 27 по 28 грудня, робочі висипали на дороги 1 тис. 153 куб. м піщано-сольової суміші та прибрали з них 215 т снігу.

За даними Департаменту комунального господарства, у прибиранні території від снігу та сміття (очищення доріжок, сходів лавок від снігу, посипання доріжок піском, очищення урн, збирання та вивезення сміття) задіяний 271 робітник. В першу чергу забезпечується прохідність центральних алей парків, скверів та інших об'єктів зеленого господарства, очищення сходів від снігу та криги. Всього благоустроєм охоплено 10,1 га території, в роботі задіяно 7 одиниць техніки.

За інформацією Харківського регіонального центру з гідрометеорології, завтра, 30 грудня, очікується похмура погода з проясненнями, вночі та вранці сильний сніг, хуртовина, вдень без опадів, на дорогах ожеледиця, температура вночі - від 7 до 12 градусів морозу, вдень - від 0 до 5 градусів нижче нуля.

Друкувати
Останні новини