З сьогоднішнього дня БТІ працює за новою адресою
01 березня 2016 11:17 Суспільство
З сьогоднішнього дня БТІ працює за новою адресою Фронт-офіс КП «Харківське бюро технічної інвентаризації» сьогодні, 1 березня, почав працювати в Центрі надання адміністративних послуг Жовтневого району (Адміністрація Жовтневого району, вул. Полтавський Шлях, 11).

Як повідомив директор Департаменту реєстрації Олег Дробот, цей центр адмінпослуг зручний для заявників своїм розташуванням - він знаходиться в кількох хвилинах ходьби від пл. Павлівської, крім того, центр має в своєму розпорядженні просторі кабінети для зручного прийому громадян. Крім того, тут знаходиться відділення банку. Це зручно, оскільки відразу ж можна оплатити певні послуги.

За словами Олега Дробота, співробітники БТІ вестимуть прийом і видачу документів, а також проводитимуть консультації. «Якщо заявник раніше надав документи в БТІ на пл. Павлівській, 4, то за їхнім отриманням необхідно буде звертатися за новою адресою», - повідомив Олег Дробот.

Зазначимо, БТІ працюватиме щодня з 9:00 до 17:00 (у п'ятницю - до 16:00), перерва - з 13:00 до 14:00, вихідні - субота і неділя.

Нагадаємо, що необхідність у тимчасовому перенесенні БТІ з пл. Павлівській, 4 виникла в зв'язку з проведенням реконструкції площі та будівлі, де знаходиться підприємство. Зараз в цьому приміщенні йдуть ремонтні роботи. Після реконструкції в Харківському міському бюро технічної інвентаризації планують відкрити ще один центр надання адміністративних послуг та центр з нерухомості.

Друкувати
Останні новини