З початку року на підприємствах торгівлі створено півтисячі робочих місць
19 серпня 2014 11:47
З початку року на підприємствах торгівлі створено півтисячі робочих місць За перше півріччя 2014 року в Харкові за рахунок відкриття нових підприємств у сфері торгівлі та ресторанного господарства створено 564 робочих місця.
Про це повідомляється в звіті про основні показники економічного і соціального розвитку міста Харкова за підсумками І півріччя 2014 року, оприлюдненому Департаментом економіки та комунального майна. 

Згідно з розпорядженням Харківського міського голови проводиться благоустрій об'єктів сфери споживчого ринку, ринків (торговельних майданчиків) та прилеглих до них територій. Для розвитку матеріально-технічної бази ринкової торгівлі відповідно до міської програми було освоєно 23,1 млн грн. 

На території ринків організовано 1224 торговельних місця для соціально незахищених громадян, які можуть здійснювати торгівлю на пільгових умовах. 

Водночас проводилася робота з упорядкування дрібнороздрібної мережі на території міста. Так, було демонтовано 15 незаконно встановлених об'єктів такої торгівлі. Станом на 1 квітня, в місті налічується 1751 кіоск. 

З 1 квітня почало роботу КП «Підземне місто», в сферу компетенції якого входить утримання і ремонт підземних переходів та систематизація торгівлі в них. 

Всього в місті налічується 3150 підприємств торгівлі (магазинів), 2744 об'єкти ресторанного господарства, 4422 - побутового обслуговування населення. Також в місті працює 54 ринки і торгові майданчики (38 змішаних, 7 продовольчих і 9 непродовольчих). 

За оперативними даними, загальний обсяг роздрібного товарообороту підприємств торгівлі та ресторанного господарства очікується в сумі 11,7 млрд грн (на 3% більше, ніж за I півріччя 2013 року). На одного жителя реалізовано товарів на 8024 грн (у I півріччі 2013 року - 7149 грн).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини