З нового терміналу в районі станції метро «Героїв Праці» вже відправляються міські маршрутки
09 квітня 2015 15:27 Місто
З нового терміналу в районі станції метро «Героїв Праці» вже відправляються міські маршрутки Міські та приміські маршрутки відправляються і прибувають вже на новий пасажирський термінал біля ст. м. «Героїв Праці».

Про це повідомив заступник директора Департаменту транспорту Євген Федорчук. З нового терміналу на вул. Академіка Павлова будуть відправлятися маршрутки №8, 28е, 41е, 48е, 54е, 108е, 203е, 212е, 266е та 275е.

За словами Євгена Федорчука, термінал працює ще не на повну потужність. Він буде введений в експлуатацію, як тільки буде закінчено будівництво станційної будівлі і навісу, упорядкована територія тощо. Поки на терміналі облаштовані тільки платформи.

Нагадаємо, на терміналі в районі ст. м. «Героїв Праці» буде організована кінцева зупинка 10 міських та приміських маршрутів. Подальше будівництво автостанції залежить від фінансування. У разі регулярних грошових надходжень вона може бути добудована за півроку. Після закінчення всіх робіт пасажири отримають термінал, який буде мати сучасні екологіческіме і санітарні умови.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини