З 2 січня юнаків 1996 року народження ставитимуть на військовий облік
28 листопада 2012 15:50
З 2 січня юнаків 1996 року народження ставитимуть на військовий облік З 2 січня 2013 року юнаків 1996 року народження почнуть ставити на облік у районні військові комісаріати.
 
Таке рішення ухвалили сьогодні, 28 листопада, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

Приписка нових призовників триватиме до 29 березня. За цей час фахівці зобов'язані виявити юнаків, придатних для проходження строкової та контрактної служби в армії.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини