З 1 жовтня в школах почнуть видачу пільгових проїзних карток
27 вересня 2018 13:08 Суспільство
З 1 жовтня в школах почнуть видачу пільгових проїзних карток Пільгові картки на проїзд у міському електротранспорті школярам почнуть видавати вже з 1 жовтня.

Про це повідомив директор Департаменту інфраструктури Сергій Дульфан.

За його словами, для того щоб механізм видачі пільгових проїзних запрацював, місту необхідно було ухвалити порядок взаємодії між усіма задіяними структурами та інвестором. 26 вересня на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради відповідне положення було затверджене.

«Ми оперативно з колегами з Департаменту праці та соціальної політики і Юридичного департаменту розробили зазначене положення. Картки для школярів у нас вже готові, і найближчими днями ми почнемо їх видавати», - повідомив Сергій Дульфан.

Пільгові картки системи «E-ticket» діятимуть як у наземному міському електротранспорті, так і в метро. Але в жовтні пільгою на проїзд школярі зможуть користуватися тільки в трамваї і тролейбусі, після поповнення картки в терміналі на 15 грн (на один вид транспорту - трамвай або тролейбус) або на 20 грн (на два види транспорту - трамвай і тролейбус), і протягом календарного місяця картка передбачає необмежену кількість поїздок.

«Видача карток здійснюватиметься КП «Харків-Пас» через прямі договори зі школами», - зазначив директор департаменту.

Він додав, що в підземці за пільговим тарифом школярі зможуть їздити з 1 листопада, коли в метрополітені почне роботу система «E-ticket».

Всього пільгові картки отримають майже 80 тис. школярів. Далі проїзні «E-ticket» видадуть студентам, а після - решті громадян пільгових категорій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини