З 1 липня вводяться нові тарифи на тепло і гарячу воду
15 червня 2016 12:46 ЖКГ
З 1 липня вводяться нові тарифи на тепло і гарячу воду Нові тарифи на послуги КП «Харківські теплові мережі» з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води починають діяти з 1 липня.

Тарифи встановлені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг №1101 від 9 червня 2016 року (внесено зміни до постанови Нацкомісії № 1171 від 31.03.2015).

Основні причини підвищення тарифів: збільшення вартості природного газу у 2,3 рази; зростання витрат на покупну теплову енергію для виробництва і надання населенню послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води від ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» на 115%; підвищення вартості електроенергії на 32,9%.

Тарифи розраховані шляхом коригування діючих тарифів на послуги з урахуванням вартості теплової енергії для потреб населення, встановленої на засіданні Нацкомісії, і становлять:

1. Централізоване опалення:

- для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії - 1256,65 грн/Гкал (з ПДВ);

- для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії - 32,14 грн за 1 кв. м в місяць в опалювальний період (з ПДВ).

2. Централізоване гаряче водопостачання (з урахуванням вартості холодної води):

- за умови підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання - 74,67 грн за 1 куб. м (з ПДВ);

- при відсутності рушникосушильників - 69,01 грн за 1 куб. м (з ПДВ).

З більш детальною інформацією, що стосується підвищення тарифів, можна ознайомитися в представлених документах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини