ЮНІСЕФ запускає у Харкові навчальну програму для молоді
09 серпня 2018 13:51 Освіта
ЮНІСЕФ запускає у Харкові навчальну програму для молоді Проект «UPSHIFT Україна», орієнтований на навчання і розвиток професійних навичок у молоді, стартує у вересні в Харкові.

Про це сьогодні, 9 серпня, повідомив фахівець відділу освіти UNICEF (ЮНІСЕФ) Ерве Морен.

За його словами, Харків - перше в Україні місто, де стартує ця програма. Проект реалізується фондом «Професійний розвиток Харкова» в рамках програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді в Східній Україні» за фінансової підтримки Європейського Союзу. При цьому організатори акцентують увагу на тому, що проект розрахований, перш за все, на соціально неактивну молодь. Вік потенційних учасників - від 14 до 21 року.

«Ми щасливі, що перша наша ініціатива з UPSHIFT починається саме в Харкові, тому що це велике місто, де багато молоді. Також тут проживає велика кількість підлітків і молодих людей, які зіткнулися з військовим конфліктом на Донбасі. Ми націлені на надання молоді інноваційних можливостей для навчання, розвитку та отримання нових навичок і якостей, зокрема, креативності, співпраці, лідерства тощо», - зазначив Ерве Морен.

Так, у рамках проекту «UPSHIFT», 20 тренерів навчатимуть молодь основам соціального підприємництва. Учасники програми повинні будуть розробити проект, спрямований на розвиток Харкова або вирішення якоїсь конкретної проблеми громади. Кращі з них отримають грант у розмірі 60 тис. грн на втілення своєї ідеї.

«UPSHIFT» реалізовуватиметься в Харкові впродовж року, і його умовно розділили на шість хвиль, у кожній з яких зможуть взяти участь по 10 команд у складі 3-5 осіб. За підсумками кожного раунду будуть відібрані п'ять кращих проектів, автори яких отримають не тільки фінансову підтримку, а й можливість тримісячного навчання основам підприємництва.

У свою чергу директор Департамента у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров зазначив, що місто підтримує даний проект і також залучатиме до участі в ньому харківську молодь.

«Ми дуже раді, що цей проект проходить саме в Харкові, що вибір ЮНІСЕФ припав саме на наше місто. Це вкотре доводить сталий розвиток молодіжного напрямку в Харкові, адже на сьогоднішній день місто реалізує чимало креативних проектів для молоді, спрямованих на формування необхідних компетенцій для майбутньої професійної діяльності», - зазначив Олексій Чубаров.

Він також додав, що найкреативніші учасники проекту будуть запрошені на роботу до Молодіжної ради при Харківському міському голові, а кращі проекти вже наступного року зможуть взяти участь у Громадському бюджеті.

Зазначимо, що проект «UPSHIFT» успішно реалізується в більш ніж 20 країнах.

Реєстрація на участь у першій хвилі проекту стартує сьогодні і триватиме до 2 вересня. Зареєструватися на участь у проекті і отримати докладну інформацію можна тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини