Юна харків'янка завоювала золоту медаль на чемпіонаті світу з шашок
14 вересня 2018 11:16 Спорт
Юна харків'янка завоювала золоту медаль на чемпіонаті світу з шашок Харківські спортсмени завоювали 6 медалей на Молодіжному чемпіонаті світу з шашок-64, який пройшов у селищі Кранєво (Болгарія).

У змаганнях взяли участь спортсмени з 15 країн світу, які розіграли медалі в семи вікових групах в класичній, швидкій та блискавичній іграх.

За підсумками чемпіонату, збірна України завоювала 1 золоту, 4 срібні та 5 бронзових медалей, з яких шість нагород команді принесли харківські спортменки.

Так, чемпіонкою світу у віковій групі «10 років» в категорії «блискавична гра» стала харків'янка Катерина Мусієнко. У семи турах вона набрала 12 очок і на 1 бал випередила Євгену Швед з Білорусі. Також на рахунку Катерини - дві срібні медалі, які вона отримала у швидкій та класичній іграх.

Крім того, три медалі для збірної України завоювала Василиса Куценко. У віковій групі «8 років» юна спортсменка посіла 2-е місце в категорії «класична гра». Також Василиса виграла дві бронзові медалі у швидкій і блискавичній іграх.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини