Юна харків'янка стала чемпіонкою України з важкої атлетики
21 березня 2016 11:20 Спорт
Юна харків'янка стала чемпіонкою України з важкої атлетики Харків'янка Каміла Конотоп завоювала золоту медаль і встановила три рекорди на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів, який з 16 по 19 березня пройшов в Хмельницькому.

Харків'янка стала чемпіонкою у вазі до 53 кг, встановивши три рекорди країни серед спортсменів до 15 років: її результат - 73 кг в ривку, 86 кг в поштовху і 159 кг за сумою двоборства.

Всього спортсменки Харківської області завоювали чотири медалі: одну золоту, дві срібні та одну бронзову.

Так, друге місце у ваговій категорії до 53 кг посіла харківська важкоатлетка Марія Гангур. Її результат - 147 кг за сумою двоборства (67 кг в ривку і 80 кг в поштовху). Ще одну срібну медаль завоювала Аліна Захарченко у вазі до 48 кг з результатом 113 кг (51 кг у ривку і 62 кг в поштовху).

Бронзову медаль у ваговій категорії до 63 кг завоювала харків'янка Катерина Абібок: її результат - 160 кг (74 кг у ривку і 86 кг в поштовху).

Зазначимо, що всього в чемпіонаті країни взяло участь близько 200 спортсменів у віці до 20 років з усієї країни. За підсумками змагань буде сформована збірна України для участі в юніорському чемпіонаті світу, який відбудеться в червні цього року в Тбілісі (Грузія).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.