Юна арфістка з Харкова перемогла на міжнародному конкурсі в Сербії
25 вересня 2020 15:36 Культура
Юна арфістка з Харкова перемогла на міжнародному конкурсі в Сербії Учениця харківської Дитячої школи мистецтв №3 Яна Магей перемогла у Міжнародному онлайн-конкурсі «INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION – Belgrade, Serbia».

Яна Магей брала участь у номінації «Арфа» та здобула першу премію за блискуче виконання творів американських композиторок-арфісток С’юзанни Макдоналд та Джейн Вейденсоул. Разом з харків'янкою змагалися 75 арфістів із 10 країн світу - Китаю, США, Великої Британії, Канади, Італії, України, Польщі, Естонії, Росії, Угорщини. Журі представляли провідні арфістки світу: Кохару Андоріан (Софія, Болгарія), Мілена Станісик (Белград, Сербія), Лариса Клєвцова (Харків, Україна), Марина Смирнова (Санкт-Петербург, Росія).

Конкурс пройшов за підтримки Асоціації педагогів музичних установ Сербії та центру «MIR Production». У ньому взяли участь учні музичних шкіл, училищ, студенти мистецьких вищих навчальних закладів та професійні музиканти зі всього світу.

Подивитися виступ Яни Магей можна тут.

Як повідомили у Департаменті культури, незважаючи на карантинні обмеження у зв'язку з коронавірусною пандемією, творче життя у музичних і художніх школах міста Харкова вирує, учні та викладачі освоюють нові форми навчання і демонструють дуже гідні результати. Учні шкіл беруть участь у концертах, конкурсах різних рівнів, викладачі навчаються на майстер-класах і конференціях онлайн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини