Представники Японської агенції міжнародного співробітництва «Джайка» ознайомилися з перспективними планами Харкова щодо будівництва Комплексу з переробки ТПВ та роботою Дергачівського полігону.
Про це сьогодні, 15 вересня, повідомив директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач.
В ході зустрічі з регіональним співробітником Європейського відділу Японського агентства «Джайка» Юсуке Тагучі, Олексій Богач зазначив, що на сьогоднішній день Харків має стабільно працюючий полігон, і на момент будівництва Комплексу з переробки ТПВ у місті не виникне техногенних або екологічних проблем.
«Одним з найважливіших складових в успішній роботі з переробки та поводження з ТПВ є населення. Ми б хотіли провести роз'яснювальну та інформаційну роботу серед жителів міста з приводу роздільного збору сміття і в цілому - з приводу відносин городян до екології», - зазначив директор департаменту.
У свою чергу Юсуке Тагучі повідомив, що наступного року представники «Джайкі» планують провести тренінг на тему роздільного збору сміття та поводження з ТПВ для працівників Харківського муніципалітету, а також зайнятися навчанням населення в цій сфері. Також у лютому представники японського агентства планують відвідати Харків і продовжити вивчати місцевий досвід в сфері поводження з ТПВ.
Зазначимо, що на будівництво Комплексу з переробки ТПВ Світовий банк виділив Харкову 40 млн дол. Реалізація цього проекту дозволить скоротити викиди парникових газів на 80 тис. тонн на рік, а також скоротити обсяг поховань сміття до 40 тис. тонн на рік.
Нагадаємо, що за планом інвестиційного проекту, багатофункціональний комплекс з переробки побутових відходів буде розміщений на місці діючого полігону в Дергачах. Він передбачає рекультивацію всій площі, будівництво сортувальних і переробних цехів і вироблення альтернативної енергії. Планується, що будівництво багатофункціонального комплексу буде закінчено через 2,5 року.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
25/12/2025
На проспекті Героїв Харкова тимчасово заборонять рух транспорту
-
25/12/2025
Мер звернувся до харків'ян з привітанням
-
25/12/2025
Ігор Терехов вітає харків'ян з Різдвом
-
25/12/2025
Ігор Терехов: Харків продовжує підтримувати переселенців
-
24/12/2025
Ігор Терехов привітав католиків з Різдвом
-
24/12/2025
У Харкові знесуть ще три пошкоджені обстрілами будинки
-
24/12/2025
У Харкові встановлять низку меморіальних дошок
-
24/12/2025
Через обстріли в Харкові обмежено подачу тепла та гарячої води
-
24/12/2025
Ігор Терехов: Вимушено переходимо в режим «енергоострова»
-
24/12/2025
У Харкові функціонують пункти незламності
-
23/12/2025
Ігор Терехов зустрівся з духовними лідерами міста
-
23/12/2025
Для дітей з Новобаварського району організували новорічне свято
-
23/12/2025
Ігор Терехов привітав працівників «Тепломереж» з Днем енергетика
-
23/12/2025
Витрати на роботу святкової ілюмінації частково покриють меценати
-
23/12/2025
Застосунок «Open Kharkiv» випустив оновлення
-
22/12/2025
Тролейбус №25 тимчасово не курсуватиме у вівторок
-
22/12/2025
Ігор Терехов: Бізнес у прифронтових громадах потребує державної підтримки
-
22/12/2025
Трамваї №16 і 16А тимчасово змінять маршрути
-
22/12/2025
Асоціація прифронтових міст і громад та Українська рада бізнесу підписали меморандум






