Вулиці Клочківську та Римарську з'єднає дорога довжиною в півкілометра
04 вересня 2018 14:13 Інфраструктура
Вулиці Клочківську та Римарську з'єднає дорога довжиною в півкілометра Довжина дороги, яку будують і яка з'єднає вул. Римарську з вул. Клочківською, становитиме близько 500 м.

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 4 вересня, провів на місці робіт - за Харківським національним академічним театром опери та балету імені М. В. Лисенка - робочу нараду з будівельниками. Такі зустрічі проводитимуть двічі на тиждень, щоб не відкладати вирішення проблемних питань, що виникають в ході прокладання дороги, і прискорити темпи її здачі в експлуатацію. Завтра робочі почнуть укріплювати і заливати підпірні стіни.

«Протягом 40 років були плани зробити цю дорогу, плани відкладалися, і коли мер поставив завдання побудувати дорогу, було розроблено проектну документацію, що відповідає всім вимогам. Але зіткнулися з тим, що безліч електрокабелів і кабелів зв'язку розташовані не на нормативній глибині залягання, і нам доводиться їх переносити. Багато робіт, які ми не передбачали, тому терміни доводиться коригувати. Крім того, необхідно перекладати тепломережі, які підходять до житлових будинків», - розповів про роботи Ігор Терехов.

Також він повідомив, що на цій ділянці буде побудована хороша зливова каналізація - нові мережі з великим діаметром труб перехоплюватимуть потоки води з Нагірного району.

Ширина нової дороги складе 7,5 м. Дорогу на початку планується розширити: вирівняти ділянку відразу за перетином з вул. Римарською в бік саду Шевченка. Зробити це можна, взявши в роботу частину території біля оперного театру, яка знаходиться поруч з паркуванням прямо під стінами ХНАТОБу. Це місце за огорожею пустує, і його ніхто не використовує.

«Територія відноситься до оперного театру, але вона ним не використовується. Ведемо переговори з керівництвом ХНАТОБу, і попередню згоду вони вже дали, щоб на самому початку дороги біля вул. Римарської ділянку зробити рівнішою, зрізати кут і зробити проїзд для водіїв зручним», - пояснив Ігор Терехов.

Він зазначив, що по обидва боки нової дороги прокладуть тротуари. Всі будівельні роботи планують завершити цієї осені.

Друкувати
Останні новини