Встановлено розмір допомоги на поховання
15 лютого 2017 15:39 Офіційно
Встановлено розмір допомоги на поховання Виконком Харківської міської ради сьогодні, 15 лютого, на засіданні затвердив розмір матеріальної допомоги на поховання, який становитиме 1250 грн.

Цей вид допомоги можуть отримувати громадяни, які ховають осіб, що не застраховані в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, а також осіб, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали, які не перебували на службі, не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні. Крім того, на цей вид допомоги можуть розраховувати громадяни, що ховають осіб, які не мають права на отримання пенсії або державної соціальної допомоги.
 
Розрахунок зроблений з урахуванням можливості фінансування, виходячи з розцінок на деякі види ритуальних послуг, які надає КП «Ритуал».
 
Рішення прийнято відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого».

Друкувати
Останні новини