Восени в Харкові висадять багато нових дерев
15 липня 2011 09:58
Восени в Харкові висадять багато нових дерев Цієї осені на центральних магістралях міста Харкова буде висаджено багато нових дерев.

Про це під час прямої лінії в газеті «Харьковские известия» повідомив директор Департаменту комунального господарства Харківської міської ради Віктор Кітанін.
«Як відомо, на сьогодні Харків - найзеленіше місто України, і ми цю традицію підтримуємо і продовжуємо. Тепер на центральних магістралях міста багато хворих дерев, тому ми їх зноситимемо, а восени, коли припиниться вегетаційний період, висадимо багато нових дерев цінних порід», - повідомив директор департаменту Віктор Кітанін.
За його словами, найкраще в місті приживаються липи, кулясті клени, дуби.
 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини