Водії громадського транспорту видаватимуть пасажирам маски
06 січня 2021 14:53 Місто
Водії громадського транспорту видаватимуть пасажирам маски Водії громадського транспорту повинні, в разі потреби, видати пасажиру захисну маску.

Така можливість обговорювалася сьогодні, 6 січня, на зустрічі секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова з керівниками тролейбусних і трамвайних депо, а також автобусних підприємств.

Ігор Терехов поцікавився, як поліція контролюватиме дотримання карантинних заходів в умовах майбутнього локдауна. За словами начальника Управління патрульної поліції Харківської області Альони Стрижак, вимоги правоохоронців під час обмежувального періоду не відрізнятимуться від нинішніх.

«У транспортному засобі можна буде перевозити стільки пасажирів, скільки в ньому є посадочних місць. І тепер, якщо пасажир не в масці, то до відповідальності притягується саме він, а не водій. Водій відповідає тільки за кількість пасажирів, яких він впустив до салону, і якщо він сам без захисної маски. Пасажири ж притягуються до адміністративної відповідальності, якщо вони принципово відмовляються надягати маску», - пояснила Олена Стрижак.

Ігор Терехов запропонував увійти в становище людей, які з якихось причин не мають при собі маски, але хочуть скористатися громадським транспортом.

«Місто виділить маски, і перевізники виділять, щоб у водіїв був певний запас. Якщо заходить до салону пенсіонер без маски, який, можливо, забув її вдома, то нехай водій видасть йому маску, хай людина їде спокійно. Поліцейські теж можуть видавати маски таким пасажирам замість притягнення до адмінвідповідальності. Але якщо пасажир йде на конфлікт і принципово не хоче надягати маску, то тоді вже його потрібно штрафувати», - сказав Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини