Власники нерухомості в зоні будівництва метро почали давати згоду на викуп
07 серпня 2018 17:20 Місто
Власники нерухомості в зоні будівництва метро почали давати згоду на викуп У міській раді триває друга фаза переговорів з власниками об'єктів нерухомого майна, розташованого на території майбутнього будівництва ділянки метро від ст. «Метробудівників» до ст. «Одеська».

Сьогодні, 7 серпня, відбулося засідання комісії з цього питання, яке провів перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

На першій стадії переговорів представники міської влади спілкувалися з кожним з 141 власника 88 об'єктів нерухомості, щоб з'ясувати, чи готові вони почати конструктивні переговори. Тепер, після отримання відповідних звітів про оцінку їхнього майна, почалася друга стадія переговорів, де обговорюється вартість об'єктів, яка в майбутньому може бути виплачена власникам в якості компенсації від міської ради.

Як зазначив директор Департаменту реєстрації Олег Дробот, 23% власників, або 32 особи, вже дали письмову згоду на те, що їх влаштовує пропонована викупна вартість, і вони готові підписати нотаріальний договір «купівлі-продажу» свого об'єкта.

«Цьому передуватиме ще низка юридичних дій, таких, як проведення відповідних рецензій та експертиз, які підтверджуватимуть цю оціночну вартість, а також прийняття сесією Харківської міської ради рішення щодо затвердження такої викупної вартості», - зазначив Олег Дробот.

Він зазначив, що вихід оцінювачів вже був проведений на 99% об'єктів, і нагадав, що суб'єкти оціночної діяльності відбиралися таким чином, що Фонд держмайна провів конкурс і на підставі своєї методики визначив переможців, з якими профільний департамент міської ради уклав договір на оцінку об'єктів.

Олег Дробот підкреслив, що всі ці питання перебувають на особистому контролі Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Грошова компенсація буде забезпечена кожному власнику об'єкта, що підлягає викупу. Крім того, міська рада сприяє всім власникам у вирішенні їхніх побутових питань, пов'язаних із вимушеним переїздом.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини