Вкладники банку «Базис» отримають адресні листи за своїми вкладами
20 жовтня 2012 11:12
Вкладники банку «Базис» отримають адресні листи за своїми вкладами Фонд гарантування вкладів фізичних осіб наступного тижня почне розсилати адресні листи з поясненнями, як і де вкладники банку «Базис» зможуть забрати свої вклади.

Про це повідомив народний депутат України Валерій Писаренко. Він зазначив, що сотні вкладників банку «Базис» звертаються до нього щодня з проханням допомогти у вирішенні питань щодо вкладів, які заблоковані через проблеми цього банку.

«Попередньо визначено банк, який робитиме ці виплати. Відповідну інформацію про виплати буде розміщено в газетах «Голос України» і «Урядовий кур'єр». Питання виплат буде під моїм особистим контролем», - зазначив Валерій Писаренко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини