Визначився переможець 8-го етапу Битви корпорацій
12 квітня 2016 18:13 Спорт
Визначився переможець 8-го етапу Битви корпорацій VIIІ етап «Битви корпорацій» - легкоатлетичне багатоборство відбувся 10 квітня і пройшов на стадіоні «Динамо».

Змагання в цей раз зібрали більше сотні представників компаній, які змагалися в чотирьох дисциплінах:- Естафета 4х100 м,- стрибки в довжину,- Метання м'яча,- перетягування канату.

За підсумками змагань своє перше «золото» в загальнокомандному заліку виборола команда «Adidas», отримавши 1-е місце в естафеті і стрибках в довжину і 3-е місце в перетягуванні каната.

Другими стали представники фітнес-центру «KING», які перемогли в метанні м'яча і посіли друге місце в естафеті.

Третьою стала команда мережі гіпермаркетів «Нова лінія», яка рівно виступила у всіх видах, а в стрибках у довжину виборола «бронзу».

Нагадаємо, що «Битва корпорацій» - це спортивний корпоративний турнір, в якому беруть участь спортсмени-аматори, що представляють свою компанію. Змагання проходять протягом 10 місяців (з вересня по червень). У 1-му сезоні турніру вже відбулося сім етапів, а саме: з міні-гольфу, міні-футболу, волейболу, бадмінтону, боулінгу, настільного тенісу та настільного багатоборства.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини