Визначені почесні харків'яни 2014 року
06 серпня 2014 10:47 Місто
Визначені почесні харків'яни 2014 року Харківська міська рада сьогодні, 6 серпня, на сесії ухвалила рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Харкова» в 2014 році. Зокрема, почесними харків'янами стали директор Інституту загальної та невідкладної хірургії Валерій Бойко, завідувач відділенням, лікар-нейрохірург дитячого нейрохірургічного відділення міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова Олександр Духовський, генеральний директор ПАТ «Завод «Південкабель» Володимир Золотарьов, а також голова Харківської обласної ради, заслужений працівник сільського господарства України Сергій Чернов.

Крім того, почесне звання отримали  народний артист України Феликс Чемеровський й скульптор, заслужений діяч мистецтв України Олександр Рідний, а також два меценати: ініціатори будівництва храмів Святих Жінок-Мироносиць і Святої Благовірної  цариці Тамари Олександр Шишкін і Павло Фукс.

Вшановувати почесних харків'ян будуть традиційно на урочистостях, присвячених Дню міста.

Зазначимо, звання «Почесний громадянин міста Харкова» присвоюється для вшанування людей, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Харкова, підвищення його статусу в світі, в знак великої поваги до їх громадської діяльності та виходячи з рекомендацій Експертної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння цього звання.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини