Віце-прем'єр Юрій Бойко привітав колектив «Турбоатому» з 80-річчям
06 лютого 2014 15:17
Віце-прем'єр Юрій Бойко привітав колектив «Турбоатому» з 80-річчям Віце-прем'єр-міністр України Юрій Бойко привітав колектив ВАТ «Турбоатом» з 80-річчям.
Сьогодні, 6 лютого, віце-прем'єр зустрівся з колективом підприємства. Він зачитав робочим вітальний лист від Президента країни Віктора Януковича, в якому говориться, що унікальна харківська школа турбовиробництва і його колектив зробили «Турбоатом» лідером в галузі машинобудування країни.

Юрій Бойко також привітав колектив підприємства з ювілеєм, побажав усім успіхів, подальшого процвітання і щастя.

«Безліч підприємств після розпаду Радянського Союзу перестали працювати, ви ж, навпаки, розширили географію виробництва і тільки зміцнили свою міць. Сьогодні, пройшовши вашими цехами, ознайомившись з графіком поставок підприємства, я зрозумів, що тут працюють люди, які виготовляють продукцію найвищого рівня. Ви - візитна картка України на світовому ринку», - звернувся до робітників заводу «Турбоатом» віце-прем'єр.

Він вручив співробітникам підприємства державні нагороди: орден «За заслуги» III ступеня та Грамоти Верховної Ради України.
 
Крім того, конструкторів, учених, інженерів, слюсарів, начальників цехів і лабораторій заводу привітали голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та заступник Харківського міського голови Михайло Фатєєв.

Михайло Фатєєв від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса привітав колектив заводу з ювілеєм, побажав усім успіхів у роботі та благополуччя в сім'ях. Також він вручив Почесну грамоту Харківської міської ради всьому колективу ВАТ «Турбоатом» та Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради декільком робітникам.

Довідка. Відкрите акціонерне товариство «Турбоатом» - підприємство, що спеціалізується на випуску парових турбін для теплових, атомних, електростанцій і теплоелектроцентралей; гідравлічних турбін для гідроелектростанцій і гідроакумулюючих електростанцій; газових турбін і парогазових установок для ТЕС і іншого енергетичного устаткування. Засноване 21 січня 1934 року. Турбіни виробництва ВАТ «Турбоатом» успішно працюють на електростанціях більш ніж 45 країн Європи, Азії, Америки та Африки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини