Віталій Кличко: Геннадій Кернес - один з найкращих мерів України
23 грудня 2020 10:12 Місто
Віталій Кличко: Геннадій Кернес - один з найкращих мерів України Харківський міський голова Геннадій Кернес був найкращим мером Харкова і одним з найкращих управлінців органів місцевого самоврядування України.

Про це сьогодні, 23 грудня, заявив голова Асоціації міст України, міський голова Києва Віталій Кличко під час церемонії прощання з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом.

«Сьогодні ми прощаємося з одним з кращих управлінців органів місцевого самоуправління України, мером Першої столиці. Наші колеги, мери інших міст, приїжджають до Харкова, щоб віддати данину пам'яті і поваги Геннадію Кернесу. Більшість харків'ян теж демонструють, як вони ставляться до мера міста Харкова, який переміг на останніх місцевих виборах», - зазначив мер Києва.

Віталій Кличко, який не раз приїжджав до Харкова і зустрічався з Геннадієм Кернесом, розповів про відносини, які у нього склалися з харківським мером.

«Що стосується особистих відносин, то я пам'ятаю, як ми з Геннадієм Кернесом змагалися, хто побудує кращий центр адмінпослуг, хто може надати кращі сервіси для жителів наших міст. Я пишаюся київським парком «Наталка», який для нас є своєрідним еталоном і улюбленим місцем відпочинку киян. Нас надихнули парки, які реконструюються в Харкові. В один з моїх приїздів Геннадій Кернес презентував один такий парк. Ми беремо кращі приклади Харкова і поширюємо їх по всій Україні», - підкреслив голова Асоціації міст України.

Нагадаємо, сьогодні, 23 грудня, в Харкові прощаються з міським головою Геннадієм Кернесом, який помер на 62-му році життя після тривалої хвороби.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини