Віртуальна реальність, квести, майстер-класи: у парку Горького відбудеться ярмарок спорту
10 вересня 2019 12:47 Спорт
Віртуальна реальність, квести, майстер-класи: у парку Горького відбудеться ярмарок спорту VI спортивний ярмарок «Харків - спортивна столиця» відбудеться 14 вересня в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

Як повідомив сьогодні, 10 вересня, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, у церемонії відкриття заходу візьмуть участь олімпійські чемпіони, представники спортивних федерацій та секцій.

Під час ярмарку територія парку буде розділена на три функціональні зони. На центральній алеї розмістяться близько 60 спортивних організацій, федерацій та клубів. На спортмайданчиках парку пройдуть турніри і показові виступи з різних видів спорту: баскетболу, пляжного волейболу, гандболу, волейболу, настільного тенісу, міні-футболу тощо. У зоні бойових єдиноборств (зліва від сцени) відбудеться презентація понад 40 спортивних організацій.

Також на спортивних майданчиках телеведучий і лідер спортивного руху «JuniorZ» Олександр Педан проведе фестиваль для школярів.

«Цього дня увесь парк Горького займатиметься спортом. Заявки на участь у ярмарку подали 110 спортивних організацій, федерацій та клубів. Вони проводитимуть майстер-класи та показові виступи. Навчальний рік уже почався, але не всі батьки визначилися, в яку секцію віддати дитину. Тому можна буде спробувати свої сили в різних видах спорту, дізнатися нюанси і цього ж дня записати дитину до секції, - зазначив Олексій Чубаров. - Новинка цьогорічного ярмарку - зона віртуальної реальності, де можна пограти в теніс, побитися на рингу. Також ми почали використовувати формат інтерактивного квесту. Це цікавіше для дітей, оскільки вони безпосередньо залучаються до процесу - стріляють з лука, кидають м'яч у кільце, борються на татамі та отримують за це призи».

Початок ярмарку - об 11:00.

Нагадаємо, що у 2018 році в спортивному ярмарку була задіяна рекордна кількість учасників - 102 спортивні організації.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини