Випускники міської школи грантрайтінга діляться досвідом реалізації ініціатив
07 серпня 2018 15:00 Суспільство
Випускники міської школи грантрайтінга діляться досвідом реалізації ініціатив Зустріч випускників Школи соціального проектування і грантрайтінга «Open Grants School 2018» пройшла 6 серпня у Каразінській школі бізнесу.

«Open Grants School 2018» - це міський соціальний проект. Як повідомила начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, слухачі школи - в основному, представники активної молоді Харкова, автори соціальних ініціатив та керівники громадських організацій. Після навчання їх зустріч організували для розвитку подальшої комунікації.

«Серед випускників школи - переможці міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів, які отримали кошти на реалізацію власних соціальних ініціатив. Тому ми вирішили надати їм можливість поділитися з однокурсниками власним досвідом, розповівши під час зустрічі про те, як сьогодні проходить робота з реалізації проектів, з якими труднощами доводиться стикатися і які досягнення вже є», - повідомила Вікторія Грецька-Миргородська.

Вона зазначила, що всі ці проекти мають бути реалізовані до кінця року, тому спілкування вийшло цікавим і насиченим, їх автори підготували презентації з фотографіями, принесли з собою афіші заходів та запрошення на події, які пройдуть найближчим часом.

Один із випускників «Open Grants School», автор проекту «Школа сучасного чиновника» Дмитро Ляховецький провів для учасників майстер-клас на тему «Комунікація без кордонів».

«Такі зустрічі дуже важливі для нас. Всі ми зайняті реалізацією власних проектів і дуже раді можливості зустрітися з однодумцями і друзями. А ми дійсно встигли потоваришувати під час навчання і продовжуємо спілкуватися, спостерігаємо за успіхами один одного, як мінімум, у соціальних мережах. І вже під час сьогоднішнього заходу ми просимо організаторів про наступну таку зустріч, адже під час спілкування отримуємо цінні поради, разом знаходимо свіжі ідеї та можливості для співпраці», - розповіла про зустріч одна з випускниць школи Оксана Бакуменко.

Довідка. Школа соціального проектування і грантрайтінга «Open Grants School» - це соціальний проект, організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, який проводиться у Харкові вже другий рік. Його мета - комплексна підготовка фахівців, здатних ініціювати та реалізувати у Харкові інноваційні проекти в різних сферах життєдіяльності. Відбір слухачів проводиться на конкурсній основі, навчання в школі - безкоштовне. Торік випускниками школи стали 200 слухачів. При цьому серед дев'яти переможців міського конкурсу інвестиційних проектів у 2017 році сім проектів були підготовлені саме випускниками «Open Grants School».

Друкувати
Останні новини