Випускникам медуніверситету вручили дипломи
24 червня 2016 12:47 Освіта
Випускникам медуніверситету вручили дипломи Випуск молодих фахівців Харківського національного медичного університету пройшов сьогодні, 24 червня, в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенка.

Привітав випускників ректор вишу Володимир Лісовий. «Ви пройшли довгий шлях навчання. У нас немає заочної форми: кожен день ви приходили до університету рано вранці, а йшли пізно ввечері, і ось цей марафон підійшов до кінця. Ви стали випускниками найстарішої медичної школи країни і будете працювати лікарями не тільки у Харкові та області, а й за кордоном. Сьогодні ми випускаємо півтисячі іноземних студентів з 37 країн світу», - зазначив ректор.

Заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан передала випускникам побажання міського голови Геннадія Кернеса.

«Я передаю випускникам, викладачам, батькам найтепліші побажання від нашого міського голови. Бажаю успіхів і досягнення нових вершин. Ваш ректор сказав, що завершився марафон навчання, але розпочалося нове життя. Тепер оцінки вам будуть ставити люди, яким ви допомогли. І якщо одного разу вночі в вашому домі пролунає телефонний дзвінок з проханням про допомогу - значить, ви досягли успіху. Не панікуйте, пам'ятайте все, чого ви навчилися в університеті. Будьте сильними духом і любіть людей», - сказала віце-мер.

Зазначимо, що цього року 23 випускники  ХНМУ закінчили виш з відзнакою.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини