Вимушеним переселенцям і малозабезпеченим сім'ям допоможуть знайти роботу або відкрити бізнес
05 грудня 2017 16:19 Суспільство
Вимушеним переселенцям і малозабезпеченим сім'ям допоможуть знайти роботу або відкрити бізнес Міністерство соціальної політики України та Світовий банк реалізують пілотний проект з працевлаштування безробітних одержувачів державної соціальної допомоги і внутрішньо переміщених осіб «Рука допомоги».

У ньому можуть взяти участь непрацюючі працездатні особи з малозабезпечених сімей, які отримують державну соціальну допомогу, та внутрішньо переміщені особи. Проект реалізується у Харківській, Полтавській та Львівській областях. 

У проекті передбачено три механізми залучення до роботи учасників пілотного проекту: сприяння у працевлаштуванні на нові робочі місця; надання тимчасового працевлаштування через оплату громадських робіт; надання безпроцентної фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності.

Безвідсотковий кредит учасникам проекту надається шляхом оплати рахунків на придбання обладнання і матеріалів. Середній розмір такої допомоги на час проведення експерименту становить до 40 прожиткових мінімумів для працездатної особи на одного учасника (понад 60 тис. грн).

Для того, що взяти участь у проекті, необхідно звернутися до районних управлінь праці та соціального захисту.

Більш детальну інформацію про умови надання допомоги можна дізнатися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини