Виконком затвердив перелік будинків для реалізації житлових програм
15 листопада 2017 16:17 Економіка
Виконком затвердив перелік будинків для реалізації житлових програм Список з двох будинків, де будуть реалізовані міські програми доступного житла та молодіжного житлового кредитування, затвердили сьогодні, 15 листопада, на засіданні виконавчого комітету Харківської міськради.

Один з будинків знаходиться по вул. Архітекторів у Шевченківському районі, другий - по пр. Московському (між вул. 12 Квітня і вул. Біблика) в Індустріальному районі. Забудовник обох об'єктів - трест «Житлобуд-1». На кожен будинок замовник надав гарантійні зобов'язання і всі необхідні документи. Введення житла в експлуатацію передбачене в 2018 році.

Нагадаємо, в Харкові діють Міська цільова програма молодіжного житлового кредитування на 2011-2020 роки і Міська програма будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2020 роки. Отримати пільговий кредит на покупку житла в рамках програми молодіжного житлового кредитування можуть молоді люди (не тільки сімейні пари) у віці до 35 років.

Щоб скористатися міською програмою доступного житла, необхідно перебувати на квартирному обліку і потребувати поліпшення житлових умов. Щомісячний дохід сім'ї не повинен перевищувати п'ятикратного розміру середньої зарплати на одну людину. Програма складається з трьох напрямків: надання бюджетної підтримки в розмірі 50% на будівництво житла, кредитування учасників бойових дій в зоні проведення АТО, а також пільгове кредитування з міського бюджету працівників бюджетних установ та комунальних підприємств, науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

Друкувати
Останні новини