Вихованців дитячого будинку «Родина» привітали з Днем захисту дітей
01 червня 2017 16:18 Місто
Вихованців дитячого будинку «Родина» привітали з Днем захисту дітей Свято до Дня захисту дітей пройшло сьогодні, 1 червня, в дитячому будинку «Родина».

Вихованців дитячого будинку привітали перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов і директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

У дитячому будинку «Родина» зараз виховується 41 дитина. Разом зі своїми викладачами вони підготували концерт «Діти. Квіти. Кохання». Діти читали вірші, танцювали, співали. Випускники разом з групою дітей трохи молодшого віку станцювали вальс.

Ігор Терехов вручив дітям подарунки і сказав: «Я відчуваю дуже зворушливі почуття. Дуже святкова, хороша атмосфера, діти так добре виступили. І при цьому трохи сумно, тому що випускники підуть зі свого будинку. Те, як складеться їх життя, залежить від того, кого вони зустрінуть на своєму шляху, і від того, як ми будемо їх підтримувати. Наш обов'язок - допомагати їм і зробити все можливе, щоб їхнє життя склалося, щоб вони були щасливі, успішні і створили свої сім'ї».

Перший віце-мер подякував педагогам, які займаються з вихованцями дитячого будинку, за їхній внесок в кожну дитину, за те, що вони виховують талановитих і розумних дітей. Він зазначив, що зі свого боку міська влада намагається створювати хороші умови для розвитку дітей та гарного їх відпочинку.

Зазначимо, цього літа на відпочинок і оздоровлення до Італії поїде 31 вихованець дитячого будинку «Родина». Завдяки меценатам 24 дитини будуть жити там 2,5 місяці з середини червня, а старшокласники, які зараз готуються вступати до вишів, гостюватимуть в Італії весь серпень. Крім того, 11 дітей поїдуть на оздоровлення до табору «Ромашка». Поки діти відпочиватимуть, у дитячому будинку виконають ремонт. За кошти міського бюджету там відремонтують фасад з боку басейну, цоколь, дитячі майданчики, а також зроблять капітальний ремонт в одній групі.

Довідка. Дитячий будинок «Родина» заснований в 1973 році. У ньому виховується близько 40 дітей. Вихованці здобувають освіту в спеціалізованій школі №77. У дитячому будинку працює 12-метровий басейн, два спортивні зали, обладнані сучасними тренажерами. На подвір'ї встановлені сучасні ігрові дитячі майданчики й пісочниці.


Друкувати
Останні новини