Відеогід містом і допомога людям з діабетом - у Харкові провели стартап-інтенсив
05 жовтня 2020 11:13 Суспільство
Відеогід містом і допомога людям з діабетом - у Харкові провели стартап-інтенсив Муніципальний стартап-центр «Startup Kharkiv» провів першу інтенсивну навчальну програму «ReBOOTcamp».

Програма за участю регіональних та міжнародних менторів тривала з 12 вересня до 4 жовтня. У ній взяли участь 22 учасника з більш ніж 70 бажаючих, які пройшли навчання, консультації та два відбіркових етапи.  

У фінал вийшли п’ять команд з такими стартапами: «Erudito» (вдосконалення освіти для дітей за допомогою смартфону); «GeoTales» (мобільний відеогід містом); «Sugar Monitoring System» (допомога людям с проблемами діабету); «New Age Data Compression» (вирішує проблему зберігання та приватності фото); «Fiway» (створенням якісного інтернету в дорозі). Ці ідеї будуть презентовані на відкритті першого в Україні муніципального стартап-центру «Startup Kharkiv».

Як повідомила директор муніципального стартап-центру «Startup Kharkiv», експерт українського фонду стартапів Ольга Гольдiна, центр вперше відкриє двері 9 жовтня. 

«ReBOOTcamp» закінчився, але це була передісторія. Насправді все тільки починається. 9 жовтня - офіційне відкриття центру. Ми чекаємо на ньому випускників і півфіналістів програми, на якому у кожного буде свій стенд. Після презентації центр працюватиме в стандартному робочому режимі. Тут можна буде працювати в коворкінгу або проводити наради», - повідомила Ольга Гольдiна.

Співавтор проєкту «Fiway» Володимир Куц зазначив, що під час навчання отримав корисну інформацію, змінив презентацію і побачив реальний прогрес. «Круто, що у Харкові з'явилися такі заходи. Схоже, в Україні така платформа - одна з перших. Я отримав тут дуже цінний досвід», - підкреслив Володимир Куц.
 
Зазначимо, що 9 жовтня відбудеться презентація центру - «Startup Demo Day». Захід транслюватиметься у «Facebook» на сторінці @startupkharkiv. 10 жовтня планується провести щорічний ярмарок стартапів «Startup Alley». Місце проведення - вул. Кузнечна, 1. Час првоедення - з 10:00 до 17:00.

Через карантинні обмеження реєстрація - обов’язкова. З більш детальною інформацією можна ознайомитися тут

Нагадаємо, ідея створення муніципального стартап-центру, який повинен стати резиденцією для місцевих стартапів, була реалізована за підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Стежити за новинами «Startup Kharkiv» можна на його офіційному сайті.

Друкувати
Останні новини