Відбулася сесія Молодіжної ради нового скликання
28 грудня 2017 17:32 Місто
Відбулася сесія Молодіжної ради нового скликання Перша сесія другого скликання Молодіжної ради при Харківському міському голові пройшла сьогодні, 28 грудня, в Харківській міськраді.

Сесію відкрив заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, який від імені Геннадія Кернеса привітав 49 молодих депутатів.

«Роботою Молодіжної ради за ці два роки були вражені багато міст, представники яких приїжджали до нас і бачили, як Харків розвивається в цьому напрямку. Перше скликання дійсно працювало дуже ефективно, але завжди є до чого прагнути і над чим працювати. Наше завдання - ніколи не зупинятися на досягнутому. Упевнений, що наступного року результати будуть ще кращими», - зазначив віце-мер.

Сьогодні на першій сесії молоді депутати вибирали нове керівництво. Одноголосно на другий термін головою Молодіжної ради був переобраний Михайло Лазарєв. Він відзвітував про підсумки роботи ради за минулі два роки і поділився найближчими планами.

«Ми живемо з вами в цікавий час, коли найбільший перевізник «Uber» не має своїх автомобілів, у найбільшого орендодавця «Airbnb» немає своїх житлових площ. Молодіжна рада теж може стати майданчиком для проектів, який не має власних проектів. Дуже б хотілося створити в Харкові середовище для розвитку громадських організацій, які будуть генерувати нові ідеї, проекти, і саме в цьому я бачу основне з завдань Молодіжної ради нового скликання на перший час. Нехай про Харків знають, як про місто, де розвиваються громадські молодіжні організації, які придумують, пропонують, втілюють в життя цікаві задумки», - зазначив Михайло Лазарєв.

Рішенням першої сесії нового скликання був створений апарат Молодіжної ради, до якого увійшли п'ять департаментів і вісім комісій, а також призначені їхні керівники. Уже в січні молоді депутати проведуть другу сесію, де обговорять стратегічні плани роботи кожного з новостворених органів.

Зазначимо, за два роки роботи Молодіжна рада встигла реалізувати близько 70 проектів, брала участь у написанні чотирьох комплексних програм розвитку міста, а також провела 400 заходів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини